Poniżej znajdują się niektóre przygotowane przez nas projekty budowlane. Zdjęcia i wizualizacje innych naszych projektów znajdują się na stronie Zarzycki Konstrukcje.

Markat Plus

Hala produkcyjno magazynowa i budynek socjalno biurowy dla firmy Market Plus we Wrocławiu.

Dom w Jordanowie Śląskim

Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojacej. Powstał wg indywidualnego projektu naszej firmy. Podczas budowy pełniliśmy nadzór kierownika budowy. Ciekawostką jest, że budynek został zaprojektowany na fundamentach z mimropali. Podczas realizacji okazało się iż na działce inwestora wcześniej był zasypany lej po bombie. Bardzo trudna realizacja posadowienia udała się i do dziś mieszkaniec domku jest bardzo zadowolony.

Koncepcja budowy boiska typu Orlik

Koncepcja budowy boiska typu Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 we Wrocławiu

Rozbudowa hali magazynowo-produkcyjnej

Projekt rozbudowy hali magazynowo-produkcyjnej wraz z zapleczem socjalno-biurowym. Powierzchnia magazynowa została powiększona o 80%, zaś powierzchnia produkcyjna o 25%. Powstały po 4 dodatkowe silosy na ABS oraz doki. Dzięki rozbudowie firma Schilsner mogła zwiększyć zatrudnienie o 200%.

Projekt budowlany i wykonawczy wielobranżowy

Hali magazynowej dla laboratorium do prowadzenia prac badawczych wraz z zagospodarowaniem działki oraz infrastrukturą techniczną. KATEGORIA OBIEKTU BUDOWLANEGO: KATEGORIA XVIII (budynki przemysłowe: obiekty magazynowe), KATEGORIA XXII (place postojowe, parkingi)

Domy w zabudowie bliźniaczej

Projekt budowy zespołu budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Tyniec Mały. Nazwa inwestycji to Twin Homes. Inwestorem jest firma Urban Development Wrocław. Planowany termin rozpoczęcia budowy: styczeń 2019 roku.

Rozbudowa zakładu produkcyjnego

Projekt rozbudowy zakładu produkcyjno-magazynowego wraz z częścią socjalno-biurową i silosami dla produkcji tworzyw sztucznych w miejscowości Ciasna.

Budynki w Iwinach

Wielobranżowy projekt budowlany wraz z pozyskaniem stosownych opinii, uzgodnień i pozwoleń. Projekt dotyczył budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych - dwulokalowych. Budynki powstały w zabudowie szeregowej w Iwinach pod Wrocławiem.

Magazyny i biura

Projekt rozbudowy magazynu i biur firmy Hafele Polska w Długołęce.

Rozlewnia oleju

Projekt wielobranżowy hali produkcyjnej rozlewni oleju rzepakowego firmy Wilmar w Żórawinie.

Budynek produkcyjno-montażowy

Projekt budowy budynku produkcyjno-montażowego wraz z częścią biurowo-socjalną dla firmy CMI International SA

Budynek produkcyjno-magazynowy

Projekt budowy budynku produkcyjno-magazynowego wraz z budynkiem socjalno-biurowym dla firmy Markat Plus.