Projektowanie to gra zespołowa – architektów i inżynierów budownictwa. Dla osiągnięcia celów i rozwoju naszej firmy współpracujemy z innymi biurami projektowymi oraz ze specjalistami z różnych branż. Dzięki temu możemy przygotować kompleksowe projekty budowlane, których częścią jest wielobranżowa dokumentacja techniczna.

Zarzycki Konstrukcje Budowlane

projektowanie i realizacja inwestycji

Zarzycki Konstrukcje Budowlane to Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji, którego założycielem i właścicielem jest Rafał Zarzycki. Biuro projektowe znajduje się we Wrocławiu. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie internetowej zarzycki-konstrukcje.pl

Ecoteq

sieć sanitarna

Firma Ecoteq posiada dwa biura projektowe w Kiełczowie koło Wrocławia. Przygotowuje wielobranżową dokumentację techniczną. Specjalizuje się w opracowaniu dokumentacji sieci sanitarnej.

Maciej Kubat + Partners

inżynieria drogowa

Biuro przygotowuje projekty budowlane i wykonawcze inwestycji drogowych - m.in. dróg wewnętrznych, parkingów i skrzyżowań. Firma ma siedzibę w Warszawie.

Pracownia Projektowa Paweł Bartoszewicz

instalacje elektryczne

Pracownia prowadzona przez Pawła Bartoszewicza posiada siedzibę we Wrocławiu. Biuro specjalizuje się w wykonywaniu projektów instalacji elektrycznych.